wtorek, 16 lipiec 2024

Canon zaprasza na ogólnopolski cykl warsztatów na temat filmowania – Canon Cinema Roadshow. Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się filmowaniem: operatorów, kierowników produkcji , kolorystów, dźwiękowców, filmowców ślubnych, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych, studentów uczelni artystycznych (kierunki związane z filmowaniem i produkcją filmową).

W portfolio Canon znajdują się trzy grupy produktów przeznaczone do profesjonalnego filmowania:
- seria kamer i obiektywów filmowych Cinema EOS,
- kamery reporterskie serii XF i XA,
- aparaty profesjonalne 1D C, 1D X i 5D MIII z obiektywami serii „L”.

Wszystkie te produkty zostaną zaprezentowane w czasie roadshow. Specjaliści firmy Canon oraz zaproszeni eksperci pokażą pełen zakres możliwości tego sprzętu oraz przedstawią uczestnikom szereg praktycznych wskazówek, które pomogą im w wyborze sprzętu odpowiadającego ich potrzebom.
W trakcie sesji „touch&try” uczestnicy roadshow będą mieli możliwość obejrzeć osobiście i sprawdzić prezentowane urządzenia.
Ciekawym uzupełnieniem część produktowej warsztatów będzie część biznesowa, w której podpowiemy jak zdobywać fundusze na działalność filmową i jak zarabiać na filmowaniu.

Terminy i miejsca

27.05.2014 – Gdańsk, Cinema City, Krewetka, ul. Karmelicka 1
29.05.2014 – Poznań, Multikino Malta, ul. Baraniaka 8
03.06.2014 – Katowice, Cinema City, Punkt 44, ul. Gliwicka 44
05.06.2014 – Warszawa, Cinema City, CH Arkadia, al. Jana Pawła II 82

CAN 122 Canon