piątek, 14 czerwiec 2024
Konkurs rozstrzygnięty

Zobacz większe!„Polska – klimat do zmian” to konkurs organizowany przez Ministerstwo Środowiska, którego celem było rozbudzenie zainteresowania kwestiami podejmowanymi w grudniu ubiegłego roku podczas XIV Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu. ...

Konkurs rozstrzygnięty

Zobacz większe!„Polska – klimat do zmian” to konkurs organizowany przez Ministerstwo Środowiska, którego celem było rozbudzenie zainteresowania kwestiami podejmowanymi w grudniu ubiegłego roku podczas XIV Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu.
Kwestie klimatu i zmian sposobów wykorzystywania przez człowieka dóbr danych nam przez naturę, to modne i nośne teamaty życia publicznego. Można je rozważać w bardzo różnych aspektach, tak też można je przedstawiać na fotografiach. Wśród nadesłanych prac znalazły się obrazy dosłowne, oczywiste oraz takie, które operowały przenośnią czy skojarzeniem, zmuszające do głębszego zastanowienia. I tego typu zdjęcia zyskały szczególne zainteresowanie jurorów.
Laureatom konkursu gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Laureaci konkursu:

Zobacz większe!

I miejsce: Marek Matysiak, za pracę „Jak Kuba Bogu”

Zobacz większe!

II miejsce: Leszek Paradowski za pracę „Klimat do zmian 3”

Zobacz większe!

III miejsce: Mariusz Wolny za pracę bez tytułu

Wyróżnienia:

Zobacz większe!

Magdalena Jędrzejek, praca bez tytułu

Zobacz większe!

Marek Matysiak, „Nie będzie nam żal się rozstawać”

Zobacz większe!

Jolanta Bierut-Jóźków, „Świat nie może tak wyglądać”