niedziela, 14 lipiec 2024

Nokia_N8_---080

Dzisiaj rusza przedsprzedaż Nokia N8 - najbardziej zaawansowanego smartfonu fińskiej firmy. Urządzenie wyróżniają najwyższej jakości funkcje multimedialne, w tym aparat o rozdzielczości 12 milionów pikseli z możliwością nagrywania HD i wyjściem HDMI, zintegrowana telewizja internetowa, darmowa nawigacja i najnowsze oprogramowanie Symbian^3. Szacowana cena detaliczna Nokia N8 na polskim rynku wynosić będzie …

Dzisiaj rusza przedsprzedaż Nokia N8 - najbardziej zaawansowanego smartfonu fińskiej firmy. Urządzenie wyróżniają najwyższej jakości funkcje multimedialne, w tym aparat o rozdzielczości 12 milionów pikseli z możliwością nagrywania HD i wyjściem HDMI, zintegrowana telewizja internetowa, darmowa nawigacja i najnowsze oprogramowanie Symbian^3. Szacowana cena detaliczna Nokia N8 na polskim rynku wynosić będzie 1999 złotych i do czasu wprowadzenia modelu do sklepów będzie on dostępny wyłącznie w sklepie internetowym Nokia.

Nokia_N8_---400

Polscy klienci mogą cieszyć się modelem Nokia N8 w tym samym czasie, co klienci w innych krajach europejskich, gdyż zarówno przedsprzedaż jak i sprzedaż są równoległe w całej Europie. Zamówienia na najnowszy smartfon fińskiego producenta można składać w sklepie http://sklep.nokia.pl/webapp/wcs/stores/servlet/productdetail_10510_10109_-15_100000292 .

Dostępny on będzie w 5 kolorach: czarnym, białym, zielonym, a także ekskluzywnie w sklepie Nokia - pomarańczowym i niebieskim.