niedziela, 14 lipiec 2024
Dwa nowe modele z rodziny X i debiut Nokia N8 na rynku azjatyckim

Nokia_X6_---080Na dziesiątej już imprezie z cyklu Nokia Connection, zorganizowanej w tym roku w Singapurze, firma Nokia zaprezentowała dwa nowe urządzenia: Nokia X5 oraz Nokia X6 8GB. Ponadto po raz pierwszy w tym regionie przedstawiła mediom, partnerom biznesowym oraz analitykom najnowszy smartfon - model Nokia N8. …

Dwa nowe modele z rodziny X i debiut Nokia N8 na rynku azjatyckim

Na dziesiątej już imprezie z cyklu Nokia Connection, zorganizowanej w tym roku w Singapurze, firma Nokia zaprezentowała dwa nowe urządzenia: Nokia X5 oraz Nokia X6 8GB. Ponadto po raz pierwszy w tym regionie przedstawiła mediom, partnerom biznesowym oraz analitykom najnowszy smartfon - model Nokia N8.

Nokia_X5_---200Nokia X5 — przenośna szafa grająca

Nokia X5 z klawiaturą QWERTY i kwadratową rozsuwaną obudową to doskonałe urządzenie dla młodych użytkowników, pozwala na łatwe i szybkie przesyłanie wiadomości, stałą obecność w ulubionych sieciach społecznościowych, korzystanie z gier i aplikacji oraz słuchanie muzyki o każdej porze i w każdym miejscu.

Model ten wyróżnia wysokiej klasy odtwarzacz muzyczny, który daje wygodny dostęp do kolekcji muzycznej zapisanej w urządzeniu i na dodanej w komplecie karcie pamięci 2 GB. Pamięć telefonu można rozszerzyć do 32 GB.

Telefon w szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2010 roku. Jego szacunkowa cena detaliczna wyniesie 165 euro, bez uwzględnienia podatków i dopłat.

Nokia_X6_---200Nokia X6 8GB — towarzyska i rozrywkowa

Nokia X6 8GB oferuje pełnię funkcji rozrywkowych osobom, które lubią korzystać z muzyki, sieci społecznościowych, komunikatorów i gier, a do tego potrzebują wiele miejsca na swoje ulubione multimedia. Urządzenie to daje wyjątkowo łatwy dostęp do tysięcy gier i aplikacji z Ovi Sklepu i udostępnia najnowszą wersję Ovi Map z bezpłatną nawigacją.

Nokia X6 8GB umożliwia robienie świetnych zdjęć i nagrań wideo przy użyciu aparatu o rozdzielczości 5 milionów pikseli z obiektywem Carl Zeiss i podwójnej lampy błyskowej LED.
Na wybranych rynkach urządzenie będzie dostępne z Comes With Music. Telefon trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2010 roku, a jego przewidywana cena detaliczna to 225 euro, bez uwzględnienia podatków i dopłat.

Nokia_N8_---200Nokia N8 - atrakcyjna rozrywka domowa

Telefon wyposażony jest w aparat 12 milionów pikseli z optyką Carl Zeiss i ksenonową lampą błyskową. Umożliwia on nagrywanie wideo z jakością HD i edycję filmów przy użyciu wbudowanych, intuicyjnych narzędzi. Po podłączeniu urządzenia do zestawu kina domowego można oglądać materiały wideo w jakości HD z dźwiękiem surround Dolby Digital Plus. Przy użyciu jednej aplikacji bezpośrednio na ekranie głównym telefonu można także przeglądać na żywo kanały informacyjne z serwisów Facebook i Twitter, a także zamieszczać na nich komentarze, zdjęcia i filmy.

Nokia N8 oferuje także usługi telewizji internetowej oferujące programy, wiadomości
i rozrywkę z takich kanałów, jak CNN, E! Entertainment, Paramount i National Geographic.


Telefon ma być dostępny na wybranych rynkach w trzecim kwartale 2010 roku w szacunkowej cenie detalicznej 370 €, bez uwzględnienia podatków i dopłat.