wtorek, 16 lipiec 2024

SSDnow_V_desktop_setup-080Kingston Digital – spółka należąca do Kingston Technology, na targach CES w Las Vegas ogłosiła wprowadzenie na rynek dysków Kingston SSDNow serii V o pojemności 30 GB. Nowe dyski, oferowane w cenie poniżej 100 €, wspierające technologię Windows 7® TRIM, są obecnie jednym z najtańszych sposobów na natychmiastowe przyspieszenie działania komputerów PC oraz skrócenie czasu ładowania systemu i aplikacji. ...

SSDnow_V_desktop_setup-200Kingston Digital – spółka należąca do Kingston Technology, na targach CES w Las Vegas ogłosiła wprowadzenie na rynek dysków Kingston SSDNow serii V o pojemności 30 GB. Nowe dyski, oferowane w cenie poniżej 100 €, wspierające technologię Windows 7® TRIM, są obecnie jednym z najtańszych sposobów na natychmiastowe przyspieszenie działania komputerów PC oraz skrócenie czasu ładowania systemu i aplikacji.

Aby ułatwić użytkownikom migrację do technologii SSD, nowe dyski oferowane są w zestawach z oprogramowaniem do klonowania danych, akcesoriami do montażu dysków 2,5” w zatoczce 3,5” oraz kable podłączeniowe SATA i zasilania. Wkrótce wprowadzone zostaną także podwójne zestawy umożliwiające łatwą budowę systemów SSD RAID. Nowe dyski Kingston SSDNow serii V 30 GB trafią do sprzedaży w lutym br. Objęte są 3-letnią gwarancją oraz pełnym wsparciem technicznym producenta.