wtorek, 16 lipiec 2024

SF-4GB-080Sony powiększa swoją ofertę kart pamięci o modele SD i microSD
Firma Sony zamierza wprowadzić na rynek kart pamięci modele SD/SDHC i microSD/MicroSDHC. Wszystkie karty umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Klasa 4 prędkości ...

Sony powiększa swoją ofertę kart pamięci o modele SD i microSD

SF-4GB-200Firma Sony zamierza wprowadzić na rynek kart pamięci modele SD/SDHC i microSD/MicroSDHC. Wszystkie karty umożliwiają pełne wykorzystanie potencjału zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Klasa 4 prędkości przesyłania danych pozwala na stabilne nagrywanie obrazu filmowego HD i korzystanie z zaawansowanych funkcji aparatów kompaktowych oraz telefonów komórkowych wyższej klasy.

Użytkownicy kart Memory Stick i SD/SDHC mogą bezpłatnie pobrać oprogramowanie File Rescue. Po jego pobraniu użytkownik może szybko odzyskać zdjęcia, filmy i utwory muzyczne, które uległy uszkodzeniu lub zostały omyłkowo skasowane, z wyjątkiem plików z systemem zarządzania uprawnieniami cyfrowymi (DRM), plików z danymi gier, plików AVCHD.

SR-4C4_Taiwan_4GB-200Program x-Pict Story, również przeznaczony do bezpłatnego pobrania, umożliwia  łączenie wybranych utworów muzycznych z obrazami w pokazy slajdów. Program jest tak łatwy w użyciu, że z powodzeniem mogą go używać wszyscy członkowie rodziny. Pozwala nawet na przesyłanie gotowych pokazów do serwisów społecznościowych, takich jak YouTube, gdzie może je zobaczyć jeszcze więcej osób.

Gama kart SD / SDHC obejmuje następujące modele -  2 GB, 4 GB, 8 GB, 16 GB i 32 GB.

Produkty z linii microSD / MicroSDHC  oferowane są w wersjach o pojemności 2 GB, 4 GB i 8 GB (w komplecie z adapterem SD).