niedziela, 14 lipiec 2024

vaio_x_080Nieduże notebooki z serii VAIO CW są oferowane w pięciu modnych kolorach – niebieskim, czerwonym, różowym, białym i czarnym – dzięki czemu każdy wybierze spośród nich model w swoim stylu. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu klawiszy i ich dobrze wyczuwalnemu skokowi, pisanie będzie przyjemnością nawet dla pań z długimi paznokciami. Multi-touch pozwala na użycie różnych gestów i ruchów – jeszcze bardziej ułatwiających przeglądanie dokumentów, multimediów i stron www. ...

vaio_cw_200Nieduże notebooki z serii VAIO CW są oferowane w pięciu modnych kolorach – niebieskim, czerwonym, różowym, białym i czarnym – dzięki czemu każdy wybierze spośród nich model w swoim stylu. Dzięki właściwemu rozmieszczeniu klawiszy i ich dobrze wyczuwalnemu skokowi, pisanie będzie przyjemnością nawet dla pań z długimi paznokciami. Multi-touch pozwala na użycie różnych gestów i ruchów – jeszcze bardziej ułatwiających przeglądanie dokumentów, multimediów i stron www.

W nowej serii CW zastosowano 14-calowy, panoramiczny wyświetlacz LCD X-black z podświetleniem opartym na diodach LED. Zapewnia on duż-calowy, panoramiczny wyświetlacz LCD X-black z podświetleniem opartym na diodach LED. Zapewnia on dużą jasność i szczegółowość wyświetlanych filmów HD, wideoklipów, gier, zdjęć i stron internetowych. Proporcje boków wyświetlacza – 16:9 -  gwarantują wypełnienie ekranu obrazem filmowym, bez czarnych pasków u góry i u dołu.

Zastosowane w notebookach VAIO CW innowacyjne rozwiązania powodują, że życie w cyfrowym świecie staje się pełniejsze, sprawia więcej przyjemności. Wyjście HDMI pozwala na połączenie komputera VAIO z każdym telewizorem BRAVIA i wyświetlanie filmów na dużym ekranie HD, a prowadzenie „rozmów” wideo ze znajomymi i rodziną umożliwia kamera internetowa.

Kolorowe notebooki VAIO z serii CW będą dostępne w II połowie października.


vaio_x_200Seria VAIO X to tylko 780 g z baterią i 13,9 mm grubości. Notebooki wyposażone są w akumulatory o większej efektywności wystarczającej do 6,5 godzinnej pracy.

Posiadają też czytelny, jasny, panoramiczny wyświetlacz X-black LCD 11,1 cala, konstrukcję z aluminium i włókna węglowego a więc piękny wygląd idzie w parze z mobilnością.  Seria VAIO X powstała z myślą o osobach dynamicznych, często podróżujących pracownikach firm i ludziach biznesu, bowiem atuty VAIO X to: przenośność, wydajność i atrakcyjność.

Funkcjonalność urządzenia zwiększa dodatkowo multi-touch trackpad, pozwalający na użycie takich operacji, jak przewijanie, powiększenie, obrót itp.

W notebookach VAIO z serii X zastosowano procesor o bardzo niskim napięciu zasilania oraz energooszczędny panel LCD, dzięki czemu zaawansowany akumulator litowo-jonowy z 4 ogniwami wystarcza po jednym naładowaniu na niemal cały dzień pracy - do 6,5 godzin.

Technologia VAIO Everywair zapewnia szybką, szerokopasmową łączność przez sieci komórkowe 3G HSPA i pozwala na ściąganie danych z szybkością do 9,6 Mb/s.

Notebook VAIO serii X będzie można nabyć w II połowie października br.