czwartek, 18 lipiec 2024

Sweex-HDD-Dock----080Sweex HDD Dock eSATA + USB to stacja dokująca do dysków twardych SATA 2,5” i 3,5”. Urządzenie jest kompatybilne z dyskami twardymi z interfejsem SATA w rozmiarze 2,5” i 3,5”. Na raz obsługuje jeden dysk niezależnie od jego wielkości i pojemności. Szybkie połączenie z komputerem zapewniają interfejsy USB 2.0 (do 480 Mbit/s) a także szybszy eSATA (zewnętrzny SATA – do 3 Gbit/s). W zestawie znajdują się odpowiednie przewody połączeniowe. …

Sweex HDD Dock eSATA + USB to stacja dokująca do dysków twardych SATA 2,5” i 3,5”. Urządzenie jest kompatybilne z dyskami twardymi z interfejsem SATA w rozmiarze 2,5” i 3,5”. Na raz obsługuje jeden dysk niezależnie od jego wielkości i pojemności. Szybkie połączenie z komputerem zapewniają interfejsy USB 2.0 (do 480 Mbit/s) a także szybszy eSATA (zewnętrzny SATA – do 3 Gbit/s). W zestawie znajdują się odpowiednie przewody połączeniowe. Energię dyskom zapewnia zewnętrzny zasilacz sieciowy.

Sweex-HDD-Dock----400

Dzięki dużej szybkości przesyłu danych z dysku do komputera i na odwrót możliwe jest kopiowanie zawartości nawet dużych dysków, a także uzywanie ich jak swego rodzaju wymiennych pamięci zewnętrznych.

Cena odtwarzacza Sweex HDD Dock eSATA + USB to 89 zł a urządzenie objęte jest 12-letnią gwarancją producenta.

Informacje o dostępności produktów Sweex znajdują się na stronie http://www.sweex.com/