czwartek, 18 lipiec 2024
w wersji dla Mac-ów

SJ25D2-W----080TRANSCEND przedstawia 2,5-calowy dysk zewnętrzny StoreJet 25D-W o pojemności 500GB w wersji dla komputerów Mac®. Urządzenie posiada białą błyszczącą obudowę, której styl idealnie pasuje do komputerów z logiem jabłka. Dysk otrzymał też certyfikat kompatybilności Apple®. …

w wersji dla Mac-ów

SJ25D2-W----400TRANSCEND przedstawia 2,5-calowy dysk zewnętrzny StoreJet 25D-W o pojemności 500GB w wersji dla komputerów Mac®. Urządzenie posiada białą błyszczącą obudowę, której styl idealnie pasuje do komputerów z logiem jabłka. Dysk otrzymał też certyfikat kompatybilności Apple®.

Oprócz atrakcyjnego wyglądu dysk TRANSCEND jest odporny na skutki upadku z wysokości dzięki wytrzymałej obudowie, a gumowa podkładka zabezpiecza go przez wyślizgnięciem się z ręki lub kieszeni podczas transportowania. Urządzenie wyposażono również w funkcję oszczędzania energii - po 10 minutach nieaktywności przechodzi w stan uśpienia, zmniejszając pobór prądu o 30%. Funkcjonalność dysku StoreJet 25D-W dodatkowo zwiększa oprogramowanie do synchronizacji i backupu plików Mac OS X Time Machine lub dołączone do zestawu StoreJet™ elite. Dla wygody i dodatkowego bezpieczeństwa podczas transportu TRANSCEND dodaje do dysku zamszowe etui chroniące dysk przed zabrudzeniami i porysowaniem.


Sugerowana cena detaliczna StoreJet™ 25D-W o pojemności 500 GB wynosi 299 zł brutto.