wtorek, 16 lipiec 2024

Spis treści

DIGITAL VISION 6/2010

Z myślą o wakacjach

Nadchodzące lato to czas urlopów, wakacyjnych wyjazdów w plener, odkrywania nowych miejsc. Nie dla wszystkich jednak będzie to czas wypoczynku. W doświadczonych powodziami rejonach Polski będzie to czas odbudowy zniszczeń i wytężonej pracy. Każdy może w tym pomóc, choćby przez nierezygnowanie z odwiedzania województw i gmin dotkniętych powodziami. Apelował o to choćby burmistrz Sandomierza, namawiając: „Odwiedzajcie nasze miasto”. Pieniądze, które tam wydamy, zasilą przecież lokalne, samorządowe budżety. Ruch turystyczny dla wielu mieszkańców jest źródłem utrzymania.
Przedwakacyjny sezon to także okres wzmożonych zakupów, związanych z letnimi eskapadami. My przygotowaliśmy dla Państwa szereg porad, które powinny pomóc w wyborze aparatu, kamery czy GPSa. Nasi doświadczeni autorzy dzielą się wiedzą i podpowiadają, na co zwracać uwagę i czym się kierować wybierając sprzęt, który właśnie teraz – z myślą o wakacjach, będziemy kupować.

Najnowszy numer "Digital Vision 6/2010" już w sprzedaży. …

Zobacz większe!Z myślą o wakacjach

Nadchodzące lato to czas urlopów, wakacyjnych wyjazdów w plener, odkrywania nowych miejsc. Nie dla wszystkich jednak będzie to czas wypoczynku. W doświadczonych powodziami rejonach Polski będzie to czas odbudowy zniszczeń i wytężonej pracy. Każdy może w tym pomóc, choćby przez nierezygnowanie z odwiedzania województw i gmin dotkniętych powodziami. Apelował o to choćby burmistrz Sandomierza, namawiając: „Odwiedzajcie nasze miasto”. Pieniądze, które tam wydamy, zasilą przecież lokalne, samorządowe budżety. Ruch turystyczny dla wielu mieszkańców jest źródłem utrzymania.

Przedwakacyjny sezon to także okres wzmożonych zakupów, związanych z letnimi eskapadami. My przygotowaliśmy dla Państwa szereg porad, które powinny pomóc w wyborze aparatu, kamery czy GPSa. Nasi doświadczeni autorzy dzielą się wiedzą i podpowiadają, na co zwracać uwagę i czym się kierować wybierając sprzęt, który właśnie teraz – z myślą o wakacjach, będziemy kupować.

Gorąco polecam także poradnik dotyczący czyszczenia matryc. W tym miesiącu przedstawiamy pierwszą część, w której podpowiadamy, jak samodzielnie zidentyfikować zabrudzenia i jak część z nich usunąć za pomocą odkurzania. Sprawdźmy naszą lustrzankę już teraz, bo później – w terenie, nie będzie takiej możliwości. Wśród testów sprzętów, które oczywiście także wpisują się w kompleks zakupowych porad, znajdziemy lustrzankę Sony a450, kompakty Samsunga i Panasonica, 15-krotny zoom Tamrona i kamerę Panasonica.

W tym numerze rozpoczynamy także serię publikacji poświęconych wielofunkcyjnym urządzeniom drukującym. Najczęściej uważa się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Postanowiliśmy to sprawdzić i na początek bliżej przyglądamy się urządzeniom Epsona.

Jak co miesiąc przygotowaliśmy także wiele rynkowych ciekawostek, minitestów, a na koniec jak zwykle pula rozrywki i drobna przestroga...

Zapraszam do lektury.


Grzegorz Mosieniak

spis treści