niedziela, 14 lipiec 2024

plakat_080Firma Panasonic Polska ogłosiła promocję, w której do każdego aparatu kompaktowego będzie dodawać film DVD pt. „Szkoła fotografowania nowoczesnym aparatem kompaktowym”. Twórcą i bohaterem filmu jest jeden z najlepszych na świecie fotografów krajobrazowych – Charlie Waite. Promocja rozpoczęła się 1 listopada i potrwa do wyczerpania zapasów. ...

plakat_200Firma Panasonic Polska ogłosiła promocję, w której do każdego aparatu kompaktowego będzie dodawać film DVD pt. „Szkoła fotografowania nowoczesnym aparatem kompaktowym”. Twórcą i bohaterem filmu jest jeden z najlepszych na świecie fotografów krajobrazowych – Charlie Waite. Promocja rozpoczęła się 1 listopada i potrwa do wyczerpania zapasów.

Charlie Waite jest obecnie jednym z najbardziej uznanych fotografów krajobrazu na świecie. Jego wyjątkowy styl pracy łaczy w sobie techniczną finezję i duchowe wyciszenie płynące z każdej fotografii. Efekty jego pracy można podziwiać na stronie www.charliewaite.com. Projekt „Szkoła fotografowania nowoczesnym aparatem kompaktowym" zrealizowany specjalnie dla Panasonic Polska to kolejna już przygoda Charliego z edukacją fotograficzną. Jest on bowiem założycielem prestiżowej szkoły fotografii Light and Land (www.lightandland.co.uk) oraz autorem kilkudziesięciu książek na temat fotografii.

kurs_200Na trwającym 60 minut filmie Charlie Waite w prosty a jednocześnie bardzo atrakcyjny sposób pokazuje jak wykorzystać potencjał drzemiący w nowoczesnych aparatach kompaktowych. Omawia zasady kompozycji, oświetlania i kadrowania, których znajomość ma wymierny wpływ na jakość robionych zdjęć. Dzięki kilku zabiegom fotografujący mogą osiągnąć znakomite efekty a albumy ze zdjęciami już nigdy nie będą wyglądać tak samo.
Zwiastun filmu można zobaczyć na stronie www.youtube.com.

Płyty z filmem będą dołączane do wszystkich pudełek z aparatami cyfrowymi Panasonic Lumix, dystrybuowanymi przez Panasonic Polska. Promocja startuje 1 listopada i potrwa do wyczerpania zapasów. Promocyjne zestawy będą oznaczone specjalną naklejką FILM DVD W PREZENCIE.  Film dostepny jest w wersji z polskim lektorem i napisami.