niedziela, 14 lipiec 2024

nsa210_art-080Firma ZyXEL wprowadza do oferty nową sieciową pamięć masową z funkcjonalnością serwera multimediów, służącą do przechowywania, transmisji strumieniowej oraz udostępniania plików multimedialnych. Urządzenie może przechować do 2 TB danych i pozwala w łatwy sposób udostępnić je w sieci domowej.
 Sprzęt wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet, dwa porty Sata i USB. W czasie, gdy urządzenie nie jest używane, automatycznie wyłączane są: wentylatory oraz dyski twarde, dzięki czemu ...

nsa210_art-200Firma ZyXEL wprowadza do oferty nową sieciową pamięć masową z funkcjonalnością serwera multimediów, służącą do przechowywania, transmisji strumieniowej oraz udostępniania plików multimedialnych. Urządzenie może przechować do 2 TB danych i pozwala w łatwy sposób udostępnić je w sieci domowej.

 Sprzęt wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet, dwa porty Sata i USB. W czasie, gdy urządzenie nie jest używane, automatycznie wyłączane są: wentylatory oraz dyski twarde, dzięki czemu urządzenie jest oszczędne i ciche.

Urządzenie ZyXEL NSA-210 przeznaczone jest do wykorzystania w domu. Obsługuje dyski o pojemności do 2 TB. Funkcje serwera umożliwiają dzielenie się i słuchanie muzyki oraz odtwarzanie wideo z dowolnego kompatybilnego odtwarzacza multimedialnego. Użytkownicy mają możliwość odtwarzania treści przechowywanych w ZyXEL NSA-210 z wszystkich cyfrowych odtwarzaczy multimedialnych zgodnych z DLNA, takich jak na przykład ZyXEL DMA-2500.

 NSA-210 obsługuje wiele standardów udostępniania i wspołdzielenia multimediów. Działa jako serwer iTunes, blog i serwer albumów fotograficznych dla komputerów osobistych i laptopów. Serwer umożliwia pobieranie i udostępnianie plików bez konieczności uruchamiania komputera.

Jeśli użytkownik subskrybuje kanały RSS , wbudowany w NSA-210 klient RSS pobierze najnowsze treści multimedialne, na przykład programy TV lub podcasty. Urządzenie informuje użytkownika o tym, że nowe interesujące go elementy zostały pobrane i są gotowe do odtworzenia na komputerze lub np. na ekranie telewizora wyposażonego w klienta DLNA.

Na bazie NSA-210 użytkownicy mogą stworzyć własny serwer FTP i zarządzać prawami dostępu do niego. Funkcja Auto-upload umożliwia automatyczne przesyłanie plików przechowywanych w NSA do serwerów FTP. Jest to bardzo skuteczny sposób jednoczesnej aktualizacji treści na wielu serwerach FTP, umożliwiający dzielenie się zdjęciami, muzyką  i filmami ze znajomymi i rodziną.

Flickr / YouTube 


Produkt jest dostępny w promocji Bestseller. Posiada  3 letnią gwarancją. Sugerowana cena detaliczna wynosi  273,00 zł netto.