niedziela, 14 lipiec 2024

karta_080Lexar poszerza ofertę kart pamięci mobile i prezentuje najnowszy produkt - High-Speed Mobile microSDHC™ - kartę klasy 6, która zwiększa pojemność i funkcjonalność przenośnych urządzeń multimedialnych, dla których jest dedykowana, oraz poprawia komfort, wynikający z szybszego zapisu i kopiowania plików. Dzięki temu pozwala nagrywać i przechowywać bardzo wysokiej jakości pliki zdjęciowe, audio i video oraz liczne dokumenty, gry i inne dane. Specjalne oprogramowanie do zarządzania ...

karta_200Lexar poszerza ofertę kart pamięci mobile i prezentuje najnowszy produkt - High-Speed Mobile microSDHC™ - kartę klasy 6, która zwiększa pojemność i funkcjonalność przenośnych urządzeń multimedialnych, dla których jest dedykowana, oraz poprawia komfort, wynikający z szybszego zapisu i kopiowania plików. Dzięki temu pozwala nagrywać i przechowywać bardzo wysokiej jakości pliki zdjęciowe, audio i video oraz liczne dokumenty, gry i inne dane. Specjalne oprogramowanie do zarządzania plikami multimedialnymi, dołączone do nośnika przyspiesza natomiast transfer plików z telefonu do komputera.

Karta dostępna jest obecnie w dwóch pojemnościach – 8GB i 16GB. Ponadto do karty dołączany jest czytnik USB oraz oprogramowanie ułatwiające transfer i zarządzanie danymi.

Przykładowe ilości zdjęć, piosenek i minut nagrań wideo wyliczono zgodnie ze średnimi objętościami plików dla jakości:

  • 2 miliony pikseli JPEG
  • 4 min MP3 (128 kb/sek.)
  • 380 kb/sek. MPEG-4 SP

Rzeczywista liczba zdjęć, piosenek i minut nagrań wideo zależy od typu i modelu urządzenia oraz formatu plików, stopnia ich kompresji, rozdzielczości i oprogramowania.

Karta dostępna będzie w Polsce pod koniec października br.