piątek, 14 czerwiec 2024
V95C_16GB---080… ozdobiony kryształkami Swarovskiego

TRANSCEND wprowadza do eleganckiej serii pendrivów V95C nową pamięć o pojemności 16 GB. Tak jak pozostałe pendrivy należące do tej rodziny posiada ona kryształek Swarovskiego umieszczony w przedniej części obudowy. …

… ozdobiony kryształkami Swarovskiego

V95C_16GB---400

TRANSCEND wprowadza do eleganckiej serii pendrivów V95C nową pamięć o pojemności 16 GB. Tak jak pozostałe pendrivy należące do tej rodziny posiada ona kryształek Swarovskiego umieszczony w przedniej części obudowy.

V95C o pojemności 16GB posiada chowaną wtyczkę USB, co chroni przed zgubieniem zatyczki. Wygodę użytkowania zwiększają kompaktowe wymiary urządzenia – V95C jest niezwykle cienki (7,2 mm), a długość i szerokość wynoszą odpowiednio: 40,5 mm i 18,4 mm. Pojemność 16 GB pozwala na przechowywanie 6552 zdjęć (w formacie JPG o rozdzielczości 5 milionów pikseli) lub 240 minut materiału wideo w jakości High Definition 1080p.

Nowy JetFlash V95C reprezentuje nowoczesną technologię w eleganckim wydaniu. Świadczy o tym nie tylko kryształek Swarovskiego w przednim panelu, ale też geometryczny wzór w kolorze złotym na obudowie. Do urządzenia dołączona jest skórzana smycz ułatwiająca jego transport. Ponadto nowa pamięć flash TRANSCENDA jest także bardzo wytrzymała na uszkodzenia, gdyż jej obudowa została wykonana ze stopu cynku.

Kupując nowego pendriva, użytkownicy mogą pobrać ze strony producenta darmowe oprogramowanie JetFlash elite oferujące narzędzia do backupu i zarządzania przechowywanymi danymi.


Sugerowana cena detaliczna nowego pendriva JetFlash V95C o pojemności 16 GB wynosi 145 zł brutto.
Urządzenie objęte jest dożywotnią gwarancją producenta.