niedziela, 14 lipiec 2024
– firmy Verbatim

PowerBay_---080Verbatim wprowadza na rynek nowe urządzenie PowerBay DataBank NAS – solidną i bezpieczną macierz dyskową z czterema kieszeniami mieszczącymi dyski o łącznej pojemności do 8 terabajtów. Krok ten stanowi odpowiedź na coraz szybciej rosnące zapotrzebowanie wśród małych i średnich przedsiębiorstw na magazyny danych typu Network Attached Storage (NAS). …

– firmy Verbatim

PowerBay_---200Verbatim wprowadza na rynek nowe urządzenie PowerBay DataBank NAS – solidną i bezpieczną macierz dyskową z czterema kieszeniami mieszczącymi dyski o łącznej pojemności do 8 terabajtów. Krok ten stanowi odpowiedź na coraz szybciej rosnące zapotrzebowanie wśród małych i średnich przedsiębiorstw na magazyny danych typu Network Attached Storage (NAS).

PowerBay DataBank 4 Bay NAS Hard Drive – maksymalne bezpieczeństwo danych Macierz PowerBay NAS pozwala na bezpieczne udostępnianie dokumentów w sieci lokalnej i w internecie. Została ona wyposażona w dwa porty Gigabit Ethernet i dwa porty USB 2.0 umożliwiające podłączenie zewnętrznych urządzeń USB i drukarek, 256 bitowe szyfrowanie AES zapewniające bezpieczeństwo danych oraz interfejs eSATA do szybkiego tworzenia kopii danych.

SingleBay_back----200PowerBay Removable Hard Drive System to równocześnie wprowadzana na rynek, przez firmę Verbatim, jednodyskowa macierz, która może być używana w połączeniu z systemem PowerBay NAS lub jako niezależny zamiennik systemów pamięci taśmowych. Urządzenie PowerBay Removable Hard Drive System, podłączane za pomocą interfejsu eSATA lub USB, zapewnia szybkie tworzenie kopii zapasowych i przechowywanie danych na przenośnych dyskach. Korzystając z wielu dysków, przedsiębiorstwa mogą używać tej macierzy do tworzenia kopii zapasowych i do archiwizowania danych w różnym czasie. System dysków wymienialnych w czasie pracy urządzenia (hot swap) Seria urządzeń PowerBay firmy Verbatim wykorzystuje system wymienialnych, w czasie pracy urządzenia, dysków twardych o pojemności 500 GB, 1 TB lub 2 TB. Pozwala to, nieposiadającym wiedzy informatycznej użytkownikom, na łatwe wyjmowanie i wymienianie zabezpieczonych dysków twardych bez potrzeby wyłączania zasilania całego systemu. Obudowy systemu DataBank NAS i dysków twardych zostały zaprojektowane w celu jak najbardziej wydajnego odprowadzania ciepła i wymuszania optymalnego obiegu powietrza chłodzącego pracujące dyski. Ponadto, szybkość wiatraka w tylnej ścianie obudowy jest automatycznie dostosowywana do temperatury wewnątrz obudowy, tak aby wydajność chłodzenia była jeszcze większa.

Preinstalowane oprogramowanie Acronis® True Image Software umożliwia użytkownikom komputerów PC tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i ochronę danych oraz oferuje funkcje odzyskiwania danych w wypadku awarii. Wszystkie systemy PowerBay są zgodne z systemami Windows oraz Mac OS. Obudowa modelu DataBank NAS ma wymiary 170 x 183 x 230 mm i waży 6,7 kg. Wymiary modelu Single Bay Unit to 50 x 170 x 230 mm, a ciężar – 2,5 kg. Macierz PowerBay NAS firmy Verbatim jest już dostępna w sklepach w cenie 4300 zł za 4 BAY o pojemności 4TB, 3600 zł za 4 BAY o pojemności 2TB i 1030 zł za 1 BAY o pojemności 1TB.