wtorek, 16 lipiec 2024

EvoHDD_Range---080Firma Verbatim wprowadza nową generację mniejszych i lżejszych przenośnych dysków twardych, które idealnie nadają się do noszenia w kieszeni lub torebce. Nowe przenośne dyski twarde Store `n` Go firmy Verbatim wyposażono także w oprogramowanie GREEN BUTTON, które pomaga zredukować zużycie energii i zwiększyć przewidywany czas użytkowania napędu dzięki automatycznemu lub ręcznemu przełączaniu go w tryb oszczędzania energii. …

EvoHDD_Range---200Firma Verbatim wprowadza nową generację mniejszych i lżejszych przenośnych dysków twardych, które idealnie nadają się do noszenia w kieszeni lub torebce. Nowe przenośne dyski twarde Store `n` Go firmy Verbatim wyposażono także w oprogramowanie GREEN BUTTON, które pomaga zredukować zużycie energii i zwiększyć przewidywany czas użytkowania napędu dzięki automatycznemu lub ręcznemu przełączaniu go w tryb oszczędzania energii.

Nowa generacja przenośnych dysków twardych Store `n` Go firmy Verbatim jest dostępna w formacie USB 2.0 oraz pojemnościach 250GB, 320GB, 500GB, 640GB i 750GB za odpowiednio 249, 279, 395, 429, 490 złotych. Z myślą o osobach szukających wyższego transferu danych, dyski będą wkrótce dostępne również w formacie eSATA/USB 2.0 i USB 3.0.

Dysk twardy Verbatim Store `n` Go wyposażony jest w dwa pakiety oprogramowania, w tym Nero BackItUp & Burn Essentials, który łączy trzy ważne funkcje w jednym programie. Oprócz regularnego tworzenia kopii zapasowych wszystkich plików i katalogów, użytkownicy mogą także wypalać zdjęcia, filmy lub inne dane na płytach CD, DVD lub Blu-ray oraz odzyskiwać uszkodzone pliki przy pomocy Nero RescueAgent. Oprogramowanie GREEN BUTTON ogranicza zużycie energii i wydłuża przewidywany czas użytkowania napędu, dzięki wprowadzaniu dysku Verbatim Store `n` Go w tryb uśpienia automatycznie po zaprogramowanym czasie lub po naciśnięciu przez użytkownika zielonego przycisku na pulpicie.