niedziela, 14 lipiec 2024
U550_080Netbook Lenovo IDEAPAD™ S12.

Ten netbook ma duży ekran 12,1" i pojemny dysk twardy. Wyposażony jest w najnowocześniejsze funkcje, takie jak OneKey™ Rescue System do łatwego tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych czy Quick Start, która daje dostęp do muzyki, zdjęć, gier i Internetu jeszcze przed załadowaniem systemu. ...

S12_200Netbook Lenovo IDEAPAD™ S12.

Ten netbook ma duży ekran 12,1" i pojemny dysk twardy. Wyposażony jest w najnowocześniejsze funkcje, takie jak OneKey™ Rescue System do łatwego tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych czy Quick Start, która daje dostęp do muzyki, zdjęć, gier i Internetu jeszcze przed załadowaniem systemu. Funkcja Quick Start umożliwia połączenie z Internetem w kilka sekund, komputer posiada wbudowaną łączność z sieciami bezprzewodowymi i gniazdo ExpressCard do instalacji karty 3G. wyposażony jest w oryginalny system Windows® 7 Home Premium lub Windows® XP Home.

U550_200Lenovo IDEAPAD™ U550  posiada energooszczędny procesor INTEL CORE 2 DUO  oraz takie udoskonalenia, jak Active Protection System™ chroniący dysk twardy przed uderzeniami i nagłymi wstrząsami oraz zapewniający większą niezawodność przy przechowywaniu i wyświetlaniu filmów, zdjęć lub dokumentów. Certyfikacja Windows® 7 Lenovo Enhanced Experience umożliwia szybsze ładowanie systemu i jego zamykanie, zaawansowane możliwości multimedialne oraz łatwe narzędzia do konserwacji systemu. A wszystko to w notebooku o przekątnej ekranu 15”, grubości zaledwie 24 mm i wadze 2,4 kg.

Wbudowana łączność Wi-Fi  zapewnia dostęp do Internetu w ruchu a czytnik kart pamięci 4-w-1 oraz złącza USB 2.0 do zewnętrznych urządzeń pamięci.

Panoramiczny wyświetlacz HD LED z podświetleniem o przekątnej 15,6” i proporcjach 16:9, grafika HD i wyjście HDMI oraz dźwięk surround Dolby Sound Room zapewniają znakomita rozrywkę.