niedziela, 14 lipiec 2024
Nowy wymiar mobilności

Samsung N110 to 9,5 godz. nieprzerwanej pracy i tylko niewiele ponad kilogram wagi

Samsung Electronics, światowy lider w technologii elektroniki użytkowej i informatycznej ...
N110_01_200
Nowy wymiar mobilności

Samsung N110 to 9,5 godz. nieprzerwanej pracy i tylko niewiele ponad kilogram wagi

Samsung Electronics, światowy lider w technologii elektroniki użytkowej i informatycznej, wprowadza na polski rynek najnowszy model w niezwykle popularnym segmencie mini notebooków. Nowe urządzenie podnosi poprzeczkę parametrów technicznych, wysoko postawioną przez wielokrotnie nagradzany i cieszący się ogromną popularnością model NC10. Już od połowy maja do sklepów trafi funkcjonalny, a przy tym wyjątkowo lekki mini notebook Samsung N110. Zapewniając mobilną pracę przez ok. 9,5 godz. oferuje on użytkownikom zupełnie nowy wymiar mobilności i niezależności.

Wysokiej klasy, dopracowane wzornictwo

Stylowe, charakterystyczne dla produktów firmy Samsung, wzornictwo mini notebooka N110 to tylko jedna z jego zalet. Piękne, eleganckie kolory obudowy ozdobione zostały delikatnym czerwonym akcentem, podkreślającym oryginalność tego modelu.

Elegancka konstrukcja mini notebooka zamyka w sobie niezwykle szerokie spektrum innowacyjnych funkcji, co jednak w żaden sposób nie wiąże się z kompromisem względem jego wagi. Konstruktorzy doskonale odczytali zapotrzebowanie klientów na urządzenia pozwalające im wykorzystywać możliwości najnowszych technologii w czasie podróży, codziennych zajęć czy wakacyjnego odpoczynku.

Nowy mini notebook waży zaledwie 1,26kg (z wytrzymałą baterią 6-ogniwową). Dzięki smukłej konstrukcji mamy do czynienia z urządzeniem prawdziwie przenośnym, które bez trudu zmieści się w damskiej torebce, aktówce, plecaku czy bagażu podręcznym. Obudowa Samsung Duracase sprawia, że całość konstrukcji jest wyjątkowo wytrzymała i bez problemu poradzi sobie z upadkami i obiciami nieuchronnymi w codziennym użytkowaniu.

9,5 godziny prawdziwej wolności
6-ogniwowa bateria o wydłużonym czasie pracy pozwala korzystać z nowego mini notebooka Samsung aż przez 9,5 godz.* bez dodatkowego źródła zasilania, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy zawsze i wszędzie. Wysoka wydajność baterii to zasługa między innymi energooszczędnego 10,1” wyświetlacza LED, zoptymalizowanego procesora Intel® Atom™ oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych firmy Samsung. Dzięki tym funkcjom niezależnie od miejsca możemy w pełni wykorzystywać możliwości mini notebooka Samsung N110.

Również dzielenie się danymi jest wygodne i proste. Szybki transfer zdjęć, plików video i innych informacji na i z wszelkich współczesnych aparatów cyfrowych, nośników audiowizualnych oraz innych urządzeń peryferyjnych jest zagwarantowany dzięki czytnikowi kart 3 w 1, trzem zintegrowanym portom USB oraz opcjonalnemu modułowi Bluetooth 2.0+EDR (Enhanced Data Rate).

Samsung N110 = ergonomia

Najnowszy mini notebook firmy Samsung posiada dużą, wyjątkowo wygodną klawiaturę. Zoptymalizowany rozstaw klawiszy zajmujących 93% powierzchni standardowej klawiatury komputerowej sprawia, że praca jest łatwa i przyjemna, a użytkownik może pisać szybciej, popełniając jednocześnie mniej błędów

Samsung N110 może pochwalić się także zintegrowaną kamerą cyfrową 1,3 Mpix. Dzięki niej możemy pozostawać w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi za pomocą wideo-konferencji
i komunikatorów internetowych. Kamera oferuje wysoką rozdzielczość i jakość obrazu

Co więcej, dla zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy, projektanci wykorzystali najnowsze rozwiązania stosowane w technologii medycznej. Klawiatura modelu N110 pokryta została specjalną powłoką, która eliminuje bakterie i zapobiega ich rozmnażaniu, dzięki czemu mini notebook jest zawsze idealnie czysty.

N110 to przystępny cenowo model, który oferuje wysoką jakość, znakomitą szybkość i najnowsze technologie firmy Samsung, co stanowi gwarancję wieloletniej pracy urządzenia.

Samsung N110 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej brutto: 1799 PLN.