czwartek, 18 lipiec 2024
… multimedialne AV z nawigacją TomTom w Europie

nawigacja---080Zaprezentowaną na targach IFA w Berlinie nową gamę samochodowych systemów nawigacyjnych AV Sony tworzą modele XNV-L77BT, 770BT, L66BT i 660BT, które doskonale sprawdzają się w roli urządzeń „inforozrywkowych” w czasie długich podróży i w trakcie codziennych dojazdów do pracy. …

… multimedialne AV z nawigacją TomTom w Europie

Zaprezentowaną na targach IFA w Berlinie nową gamę samochodowych systemów nawigacyjnych AV Sony tworzą modele XNV-L77BT, 770BT, L66BT i 660BT, które doskonale sprawdzają się w roli urządzeń „inforozrywkowych” w czasie długich podróży i w trakcie codziennych dojazdów do pracy.

nawigacja---400

Każdy system zawiera radioodtwarzacz AV Sony i moduł nawigacyjny TomTom wraz z najnowocześniejszymi funkcjami do nawigacji. Modele XNV-L77BT (z panoramicznym ekranem 7") i XNV-L66BT (z panoramicznym ekranem 6,1") umożliwiają pełne wykorzystanie usług TomTom Live: HD Traffic™, wyszukiwania lokalnego z Google™ czy ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa. Usługa HD Traffic™ zapewnia kierowcy najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje o ruchu drogowym. Pojawiają się one na radioodtwarzaczu samochodowym i są aktualizowane co trzy minuty. Dzięki temu, w razie wypadku lub utrudnień w ruchu istnieje możliwość wyznaczenia alternatywnej trasy. Wiedza o tym, co dzieje się na drodze przed nami, pozwala jechać bezpieczniej. Ostrzeżenia dot. bezpieczeństwa to komunikaty o zbliżaniu się do fotoradaru (stacjonarnego bądź ruchomego) albo niebezpiecznego miejsca.

Wszystkie modele nawigacji AV są dostarczane z najbardziej szczegółowymi i zaawansowanymi mapami TomTom, pokrywającymi obszar 45 państw europejskich.