czwartek, 18 lipiec 2024
Multimedialna nawigacja

BLOW_43Ybt---080BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził do sprzedaży multimedialną nawigację samochodową BLOW GPS43Ybt - idealny wybór dla osób poszukujących uniwersalnej nawigacji, która sprawdzi się zarówno w samochodzie, na rowerze, jak również podczas pieszych wędrówek. Panoramiczny ekran o przekątnej 4,3 cala pozwala zaprezentować wyjątkowo dużo szczegółów trasy podczas …

Multimedialna nawigacja

BLOW_43Ybt---200BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadził do sprzedaży multimedialną nawigację samochodową BLOW GPS43Ybt - idealny wybór dla osób poszukujących uniwersalnej nawigacji, która sprawdzi się zarówno w samochodzie, na rowerze, jak również podczas pieszych wędrówek. Panoramiczny ekran o przekątnej 4,3 cala pozwala zaprezentować wyjątkowo dużo szczegółów trasy podczas jazdy samochodem. Stosunkowo niewielkie wymiary sprawiają, że urządzenie świetnie sprawdza się na rowerowych oraz pieszych wycieczkach. Dane drogowe, system optymalizacji trasy i najświeższe informacje o sytuacji drogowej zapewnia najnowsza AutoMapa 6.5.  

Nawigacja wyposażona jest w 42-kanałowy odbiornik GPS SiRF STAR 3i+, złącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, przeglądarkę internetową, wejście wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. BLOW GPS43Ybt może współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania.

Wbudowany moduł Bluetooth, po podłączeniu do telefonu komórkowego, zapewnia korzystanie z zasobów Internetu, w tym najnowszych systemów powiadamiania o korkach, utrudnieniach w ruchu czy wypadkach. Użytkownicy mogą pobierać najświeższe bazy POI, takie jak stacje benzynowe, fotoradary, niebezpieczne miejsca, utrudnienia w ruchu spowodowane kontrolami drogowymi, itp. z serwisów Miplo.pl (usługa Miplo Traffic). Informacje te mogą być wykorzystywane równolegle z danymi systemu Traffic AutoMapa. Opcjonalne aplikacje pozwalają korzystać z poczty elektronicznej czy mobilnych komunikatorów. BLOW GPS43Ybt może służyć jako zestaw głośnomówiący, umożliwiając obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń.

Podstawowe modele nawigacji BLOW GPS43Ybt dostępne są na rynku polskim odpowiednio w cenie:

- BLOW GPS43Ybt bez mapy - 438 zł brutto,

- BLOW GPS43Ybt z AutoMapą Polska XL – 538 zł brutto,

- BLOW GPS43Ybt z AutoMapą Europe – 698 zł brutto.